отримувати новини АртПоля

 

17 ВЕРЕСНЯ 2016

ROZDILOVI.ORG НА ФОРУМІ ВИДАВЦІВ

 

ідея/візуалізація: ОЛЯ МИХАЙЛЮК
текст/голос: СЕРГІЙ ЖАДАН
музика: ОЛЕКСІЙ ВОРСОБА / ВЛАД КРЕЙМЕР
віртуальний вимір проекту: Дмитро ЛІДЕР, Юрій БОГДАНОВ, Юрій ТАНСЬКИЙ, Алія КАРШИНА, Григорій ШЕХЕТ / Лабораторія примхи

 

rozdilovi.org — це віртуальний вимір проекту "роздІловІ", що поєднує поезію, музику та візуальні образи. "роздІловІ" існують вже кілька років, щоразу постаючи перед публікою в оновленому вигляді. Сайт rozdilovi.org дозволяє досліджувати численні метаморфози твору й слідом за ним доповнюється новими текстами, звуками та зображеннями. Тут можна слухати і дивитися записи різних сезонів, гратися зі словами, складати з віршів щоразу інші історії, створювати листівки з фрагментів поезій та малюнків, ділитися ними з друзями, стаючи співучасниками "роздІлових". Під час Форуму будуть представлені перші результати роботи над німецькою та англійською версіями.

 

 

"Ще на початку роботи над сайтом ми думали про користувачів з інших країн, — розповідає керівник команди розробників Дмитро Лідер. — Поезію важко перекласти, не втративши головного — ритму, інтонацій і пауз. Отже ми шукаємо нові способи роботи з текстом, використовуючи голос, музику та графіку, що разом допомагають долати мовні кордони".

 

 

Про віртуальний вимір "роздІлових" розповідали Дмитро Лідер, Оля Михайлюк та Сергій Жадан.

 

5Books про проект: Форум і "роздІловІ" — із зони АТО до Львова

Litcentr: "Більше поезії. Танцюй". Поезія і переклад