отримувати новини АртПоля

 

13 СЕРПНЯ 2016

РОЗДІЛОВІ

 

Одеса, Зелений театр, (парк Шевченка)
в рамках МЕРИДІАN ОДЕСА

 

ідея/візуалізація: ОЛЯ МИХАЙЛЮК
текст/голос: СЕРГІЙ ЖАДАН
музика: ОЛЕКСІЙ ВОРСОБА / ВЛАД КРЕЙМЕР

 

Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Крапка. З якої виникає НІЧОГО, щоб стати безкінечністю.

 

Це "нічого" і є головним словом проекту. Як можна зафіксувати "нічого"? За що триматися в порожнечі (може, просто за літери)? Якою є порожнеча на дотик? Що важливіше — слово чи поверхня, на якій воно написане, інтонація, з якою воно сказане, адресат? Об’єктом проекту-дослідження стають також слова "ніжність", "війна", "ніч" і "любов".

 

"роздlловl" — це мультимедійне дослідження любові — словом, звуком, зображенням. Від публіки очікується здатність сприймати усіма органами. Люди, обставини, місце і час завжди впливають на "роздlловl" — і дійство завжди відбувається по-новому. Від моменту прем’єри проект постійно трансформується, незмінними залишаються його основні складові — поезія, музика та малюнок.

 

В Одесі "роздlловl" були показані лише раз, в листопаді’2014 — спеціально для цього в ніч напередодні виступу шили екран. І саме на цю сюрреалістично-марлеву поверхню під час

останнього туру весною’2016 транслювалося відео в Маріуполі — так, ніби писали листи з одного узбережжя на інше. Тоді в березні народилися три нові композиції, їх в Одесі почують вперше.