отримувати новини АртПоля

 

16 ГРУДНЯ

U L T R A M A R I N E, УКРАЇНА-ЛИТВА-НІМЕЧЧИНА

дім освіти й культури Майстер-Клас (вул. Лаврська, 16)
початок о 18:00

Квитки: 100 грн у передпродажу, можна придбати на parter.ua, karabas.com, show-ticket.com.ua, а також в театральних касах; 120 грн в день концерту.

Унікальна музична подія, дослідження на перетині архаїчного українського співу та нової імпровізаційної музики, традицій ірмосу і вільної музичної експресії.

 

Ультрамарин — глибокий морський колір. Глибокий — занурення в традицію. Морський — стихія композиційного розвитку імпровізаційної музики. Проект «Ультрамарин» є поєднанням двох на перший погляд різних світів: української пісенної традиції та сучасної імпровізаційної музики. Це двобій між піснею і потоком музики. Своєрідний танець-гра, чергування гармонії і протистояння, зближення і віддалення... Поєднання традиційної пісні та сучасної імпровізації дає гостре відчуття невпинності життя і водночас незмінності його правдивих законів. Імпровізація  як  дзеркало нашого буття сповненого хаосом, драмою, радістю. Пісні як носії знань про нас і про світ.

 

Уляна Горбачевська, голос. Українська співачка, актриса, художниця, яка є автором ідеї цього проекту. Довгий час була учасницею львівського мистецького об’єднання «Майстерня пісні». Зараз працює незалежно, сміливо й вдало експериментує, має спільні проекти з всесвітньо відомими музикантами.
Учасники проекту:
Марк Токар, контрабас, голос. Kлючова фігура української імпровізаційної музики. Навчався у Львові, Кракові та Катовіцах. Багато гастролює по Європі та Азії. Перший український музикант, що зіграв на відомому Chicago Jazz Festival (2012). Учасник низки міжнародних проектів, зокрема, Ken Vandermark Resonance Project, Undivided, Five Spot, Four, Varpaj.
Клаус Кугель, ударні, перкусія. Один із найбільш винахідливих і сміливих німецьких барабанщиків. За останні 20 років дав безліч концертів і фестивальних виступів в Європі,  країнах Балтії,  Канаді,  США,  Сирії,  Японії,  Мексиці, Росії, Китаї, Україні та Ізраїлі.
Петрас Вішняускас, сопрано-саксофон. Легендарний литовський саксофоніст, відомий в першу чергу майстерним використанням литовського фолку у своїх вкрай сучасних імпровізаційних рефлексіях. Виступав майже на всіх престижних і впливових світових музичних фестивалях.

 

Організатори: агенція подій АРТПОЛЕ та музична агенція УХО. Інформаційний партнер: HeadHunter.

 

 

Театральні каси
ст. метро «Майдан Незалежності», підземний перехід
ТЦ «Глобус», 2-га лінія, квартал подарунків
ст. метро «Площа Льва Толстого», підземний перехід
ТЦ «Метроград», вихід на вул. Рогнединську та на вул. Хрещатик
ТЦ «Україна», пр-т. Перемоги, 3, 2-й поверх
ТЦ «Аладдін», ст. метро «Позняки»
ТЦ «Комод», ст. метро «Лівобережна»
ТЦ «Городок» ст. метро «Петрівка»
ТЦ «Караван» ст. метро «Оболонь», «Мінська»
ТЦ «Олимпийский» ст. метро «Олімпійська»