отримувати новини АртПоля

 

28 лютого — 7 БЕРЕЗНЯ

VOŁOSI, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР

28 лютого — Львів, галерея Coralli
1 березня — Рівне, Обласна філармонія
2 березня — Тернопіль, кінотеатр «Перемога»
3 березня — Вінниця, концертний зал «Плеяда»
5 березня — Одеса, ресторан-клуб «Бернардацци»
6 березня — Київ, Мала опера
7 березня — Чернівці, клуб Public

 

Гурт Vołosi з Польщі — безумовно нове явище на європейській world music сцені. Vołosi виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.
Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.

 

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у Вінниці.
Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.
Інформаційні партнери: ТВі, журнали «Эксперт» та «Країна», HeadHunter, мережа Egoїсти, Книгарня «Є».

 

Офіційне відео з концерту в Києві

 

Преса про проект
фото з концерту у Львові
Альтернативная реальность альтернативной музыки / Одеса