отримувати новини АртПоля

 

14–19 ЧЕРВНЯ

KARbIDO. АУДІО-ПЕРФОРМАНС «СТОЛИК»

14 червня — Одеса, Єврейский культурний центр Beit Grand  (вул. Ніжинська, 77/79), квитки 100-200 грн, придбати можна на ticketstream.
17 червня — Київ, Мала зала Національного палацу мистецтв «Україна» (вул. Велика Васильківська, 103), квитки 100-200 грн, придбати можна на parter.ua.
19 червня — Львів, Львівський академічний театр імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3), квитки 90-150 грн, придбати можна в квиткових касах От-От з 3 травня.
початок о 19:30

 

Чотири сторони світу. Четверо при столі. Щоб вирушити у подорож кудись за обрій, до місця, в якому зустрічаються і змішуються між собою всі мелодії світу, не потрібно слів і складних костюмів, народних оркестрів і церковних хорів. Вистачає чотирьох музикантів і дерев’яного стола, який відгукується на кожен дотик.

Година надзвичайної музики. Проект світового рівня — абсолютний музичний авангард, доказ того що в музиці нас може обмежувати лише наша власна уява. Спеціально сконструйований стіл стає інструментом — звуки, які музиканти видобувають з нього, використовуючи ножі, склянки, палички, смички і закамуфльовані струни, захоплюють. Karbido грають музичний спектакль, створюючи з мимовільного, бездумного постукування по столі власну добірку ритмів, повну натяків на культурні архетипи різних сторін світу.

Майже 200 показів у Польщі, а також Німеччині, Франції, Нідерландах, Іспанії, Ізраїлі, Ірландії, Великобританії, Австралії, Гонгконгу та ін. Серед останніх нагород — за кращий перформанс на фестивалі FRINGE WORLD (Перт, Австралія, 2012) і приз глядацьких симпатій на міжнародному театральному фестивалі FADJR (Тегеран, Іран, 2010).

 

Копродюсер проекту — Hermetyczny Garaz

Проект здійснюється за підтримки Польського Інституту в Києві та Інституту Адама Міцкевича.