отримувати новини АртПоля

 

15, 22, 29 СЕРПНЯ 2015

SUM OF SUN
музика кіно спостереження

Голосієво — це не лише найбільша зелена зона столиці, національний парк, озера, літні кінотеатри, які чекають на повернення глядачів, сторічний телескоп, який чекає на нових астрономів-аматорів... Мала планета Голосієво запрошує на три серпневі суботи SUM OF SUN. Ясного неба!

 

15 серпня, Культурний кластер Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1)
18:00 — виставка «АртПоле: приховані світи» / opening
20:00 — показ фільму «Еротикон» (Чехословаччина, 1929) у музичному супроводі гурту FORMA (Прага)
вхід вільний, за попередньою реєстрацією

 

22 серпня, Головна астрономічна обсерваторія НАН України (вул. Заболотного, 27)
19:00 — екскурсії, кінопоказ, відкриття арт-об’єктів у просторі та спостереженням за зоряним небом участь за попередньою реєстрацією

 

29 серпня, Культурний кластер Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1)
19:00 - виставка «АртПоле: приховані світи» / finishing
20:00 — презентація альбому тріо Port Mone «Thou»
квитки: 100 грн передпродаж і 120 грн в день події, можна придбати на parter.ua, kiev.karabas.com i 1001bilet.com.ua, а також в театральних касах міста

 

виставка «АртПоле: приховані світи»
Лендарт. 12 років. 6 локацій фестивалю АртПоле: в Івано-Франківській, Вінницькій, Одеській, Луганській областях та на півострові Крим. Буде також представлено проект «Двійники» — на перетині urban та natural територій існування. З даху Довженко-Центру, на який можна вийти з експозиційної зали, відкривається вид і на багатоповерхівки, і на ліс, що допоможе краще відчути тонкі, але надзвичайно важливі, відмінності.

 

фільм «Еротикон» і гурт FORMA (Прага)
Це один із найкращих творів німої ери чеського кіно у супроводі остравсько-празького музичного колективу Forma live. Його чуттєві образи надихнули музикантів на створення оригінальної імпровізованої суміші акустичної музики та електроніки. Записаний на основі саундтреку альбом Earotikon номінований на одну із найпрестижніших музичних премій Чехії Anděl. На рахунку Forma live — також створення саундтреку до фільму «Метрополіс».

 

програма в Головній астрономічній обсерваторії НАН України

Крім екскурсій по обсерваторії, документального фільму «Ніч зникає» (США, 2011) та спостереження за зоряним небом, можна буде побачити роботи художників, створені спеціально для цієї території. Зузана Ружикова (Чехія) представить марледруки — авторську техніку, в основі якої відбитки поверхонь стін зі слідами різноманітних втручань людини і навколишнього середовища. Свій об’єкт готує також Андрій Гуренко (Україна) й інші художники. Ця частина проекту матиме продовження у Празі, де Мирослав Вайда проведе серію майстер-класів для мешканців району Карлін, що доглядають за парком Pristav 18600. З допомогою Мирослава вони створюватимуть власні арт-об’єкти для цієї зеленої зони на березі Влтави, перетвореної із закинутого причалу на улюблене місце відпочинку. До Праги поїде виставка «Артполе: приховані світи» — вона розташується безпосередньо на території парку та в сусідньому бізнес-центрі Nil House. Планується, що до експозиції будуть включені роботи Зузани Ружичкової, інспіровані просторами Голосіївського лісу.

 

тріо Port Mone: «Thou»
Під час запису цього альбому музиканти відмовились від лабораторних умов студії, студійне обладнання перевезли до лісу, де й відбувся запис, що «…здається, повністю увібрав в себе атмосферу цього дивного пленеру… співіснування двох музик — природної і створеної людиною». Мінімалістично стримана, але гранично відверта музика Port Mone добре відома меломанам. З часу створення тріо критики говорять про унікальне явище на перетині академічної музики, нойзу, експериментального й автентичного фолку. Програма Thou була представлена кількох на міжнародних фестивалях і стала відкриттям для європейської критики.

 

Подія відбувається у рамках програми Tandem Ukraine. Підтримка проекту: Чеський Центр та Посольство США в Україні.