отримувати новини АртПоля

 

14-18 СІЧНЯ 2015

РІЗДВЯНИЙ ТУР VOŁOSI

14 січня — Львів, Медіатека
15 січня — Рівне, Драматичний театр
16 січня — Київ, Національна музична академія України ім. Чайковського
18 січня — Вінниця, Обласна філармонія

 

Після річної перерви струнний квінтет Vołosi повертається до української публіки з різдвяним настроєм та новими композиціями. Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансильванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.

 

Вже після першого виступу польських віртуозів на фестивалі «АртПоле-2012», їхні візити до України стали доброю традицією. Минулого року на мапі зимового туру Vołosi з’явився Алчевськ, що дало можливість відвідати унікальну садибу Мсциховського, розташовану неподалік. Віолончелі та гуральські скрипки зазвучали у вітальні із виходом в сад, запалав камін, зігріваючи давні стіни та людей, що заповнили дивом збережені кімнати. Радісно, привітно і щиро — як і задумувалось господарем садиби. А потім — морозний вечір і переповнена концертна зала в Алчевську.

 

 

Зараз Алчевськ знаходиться у зоні воєнних дій, садиба зачинена, про музику не йдеться. Пам’ятаючи, що може бути інакше, з вірою у нові зустрічі — різдвяний тур гурту Vołosi присвячується садибі Мсциховського і мирному Донбасу. Під час концертів будуть збиратися кошти на різдвяні подарунки дітям, які разом з вчителями продовжують опікуюватися садибою.

 

Проект відбувається за підтримки Польського Інституту та Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці.
Інформаційні партнери: Громадське ТБ, Platfor.ma, Книгарня «Є».