отримувати новини АртПоля

 

29 ЛЮТОГО - 9 БЕРЕЗНЯ 2016

роздІловІ

 

ідея/візуалізація: ОЛЯ МИХАЙЛЮК
текст/голос: СЕРГІЙ ЖАДАН
музика: ОЛЕКСІЙ ВОРСОБА / ВЛАД КРЕЙМЕР

 

29 лютого — Бердянськ, Бердянський художній музей ім. Бродського

1 березня — Маріуполь, Палац піонерів

3 березня — Краматорськ, ВІЛЬна ХАта

4 березня — Слов’янськ, Донбаський державний педагогічний університет

5 березня — Бахмут (Артемівськ), кінотеатр "Перемога"

6 березня — Сєвєродонецьк, Міський палац культури

9 березня — Київ, кінотеатр ATMASFERA 360

 

Коли хтось питає: “Що таке “роздІловІ?” — дуже важко відповісти однозначно, бо це не назвеш поетичними читаннями чи концертом — в таких випадках простіше взяти допитливого з собою.
(з рецензії)

 

В цьому творі є Він, Вона і Нічого. Іноді вони самі свідомо креслять розділові, іноді хтось робить це за них. Вони пишуть і закреслюють, слухають і малюють, рухаються один до одного поміж нічого.

 

Проект «роздІловІ» поєднує поезію, музику та відео — виконувані наживо, вони кожного разу по-новому створюють «простір між літерами та рядками, протяг, який з'являється між розділовими знаками, примушуючи текст повертатися до світла й виходити з темряви». Щоразу — від першого показу в садибі Мсциховського під Алчевськом і до виступів на найбільших літературних фестивалях України — «роздІловІ» постають у неповторній версії, зазнаючи впливу людей та обставин, місця і часу.

 

Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Долати відстані доводиться і учасникам проекту — з Києва, Харкова, Донецька, Мінська. В додатковий день, який дарує нам цей рік, вони знову зустрінуться і вирушать в подорож.

 

 

Проект реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії.
Інформаційні партнери
: Радіо Свобода і театральний портал Teatre