отримувати новини АртПоля

 

12-13 ЖОВТНЯ

ФЕСТИВАЛЬ ART MEETINGS

КИЇВ

12 жовтня — Metropol (раніше Sullivan Room, вул. Прорізна 8), початок о 18:00
Концерт фіналістів конкурсу ArtMeetings — з понад 80-ти отриманих заявок обрано три гурти: Vinipuz MobSleeping Bear та Мутафория Лили. Переможець конкурсу отримає шанс зіграти на одному з найважливіших польських фестивалів альтернативної культури Asymmetry Festival, який відбудеться восени 2014 року у Вроцлаві. 12 жовтня в Metropol також виступить лауреат естонської частини конкурсу Art Meetings — Sibyl Vane і провідні гурти польської альтернативної сцени: Pustki й Paristetris.

 

13 жовтня — Muztorg Rock School (вул. Верхній Вал, 66), 10:00–12:00
Music Starter Kit — майстер-клас для музикантів та промоутерів, який проводитиме один з найбільш досвідчених вроцлавських аніматорів культури Хуберт Косткєвіч. Він є журналістом, організатором концертів, автором плакатів, а також гітаристом пост-панкового гурту The Kurws і хіп-хопового Polaroid Android, співпрацює з відомим вроцлавським Центром Реанімації Культури та фестивалем Avant Art. Йтиметься про те, як записати перший диск і організувати перший концерт, про стратегії пошуку підтримки для мистецьких проектів та ідеї щодо їх рекламування. Участь у майстер-класі безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Для реєстрації напишіть кілька слів про себе англійською мовою на електронну адресу artmeetings@artmeetings.eu

 

13 жовтня —  Клуб Prostir (пров. Белінського, 5), 14:30-20:30
Перша зустріч міжнародного форуму Share the Culture, що об’єднує представників сфери культури з усієї Європи. На київській зустрічі форуму доповідачі із України, Польщі, Словаччини й Угорщини представлять свої організації, що значною мірою визначають стан культурного життя у їхніх країнах. Панельні дискусії точитимуться довкола двох основних питань: мережева співпраця в культурі і соціальні мережі/мобільні додатки як засіб привернення аудиторії. Наразі участь у форумі підтвердили:
Беата Себеріньова, програмний координатор культурного центру «Дунай», Словаччина
Томаш Гутковськи, співзасноник Фонду візуального мистецтва, Польща
Войчєх Кухарчик, продюсер, лейбл Mik Musik, Польща
Лукаш Напора, маректинг та PR-директор фестивалю Audioriver, Польща
Андрас Нун, директор фестивалю Ultrasound Foundation, Угорщина
Максим Сільва Вега, директор фестиалю Avantfest, Росія
Катерина Ботанова, директор Центру сучасного мистецтва, Україна
Дмитро Федоренко, засновник лейблу Kvitnu, Україна
Андрій Уваров, директор фестивалю та агенції Ultra Vague Recordings, Україна
Олег Лебедєв, освітній програмний координатор фестивалю Gogolfest, Україна


Більше про спікерів та програму Форуму — тут.
Запрошуємо журналістів, критиків, менеджерів культури та всіх, хто переймається сучасним станом культури, стати учасниками Share the Culture. Реєстрація — за посиланням.